Witech Обладнання для пустотних плит та збв

Обладнання для пустотних плит та збв

Переваги переднапружених пустотних плит перекриття – завдяки порожнечам у виробі, витрата бетонної суміші зменшується.
Немає необхідності збільшувати товщину виробу, оскільки висока міцність плит досягається завдяки заздалегідь напруженій арматурі.
Попередня напруга арматури у вигляді сталевих пасм або дроту дозволяє знизити витрату сталі.
На прольоті довжиною 3,5 м. заощаджується понад 50% сталі порівняно із звичайними повнотілими плитами.

Крім цього, сьогодні виробництво переднапружених плит пустотного настилу є автоматизованим і добре налагодженим процесом, для якого потреба в робочій силі на 40% менша, ніж для випуску звичайних повнотілих плит.

Бетоноформувальні машини
Центральною частиною установки з виробництва виробів із переднапруженого бетону є бетоноформувальна машина, яка буває двох типів: сліпформер та екструдер.
Сліпформер – це універсальне обладнання, за допомогою якого можна виготовляти широкий спектр виробів висотою до 1000 мм: пустотні плити, стінові панелі, балки, ригелі, палі, перемички, виноградні стовпчики та ін.
Екструдер, у свою чергу, дозволяє виготовляти виключно плити пустотного настилу з максимальною висотою 500 мм.

 

 

Спеціальне обладнання WiTech

 

Обладнання та пристрої

Завдяки передовій технології компанії WiTech можна випускати різні види виробів із попередньо напруженого бетону.

-ПЛИТИ ПУСТОТНОГО НАСТИЛУ
-ВИНОГРАДНІ СТОЛБИКИ
-БАЛКИ ТАВРОВОГО ПЕРЕЧЕННЯ
-ПЕРЕМИЧКИ
-ДВУТАВРОВІ БАЛКИ
-ПОЛЕГШЕНІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ
-ПЛИТИ ПОКРИТТЯ РЕБРИСТІ

 

Стендове виробництво ПАГ

 

Опалубка та спеціальне обладнання
       Завдяки своєму досвіду в галузі виробництва збірного залізобетону, компанія Witech спеціалізується на виробництві комплектного обладнання та опалубних установок, призначених для виробництва залізобетонних виробів як з армованою, так і з ненапружуваною арматурою. Асортимент продукції Witech включає формувальні стенди, вертикальні і установки, форми для колон, паль, ригелів, мостових балок, а також перекидні столи та системи розподілу бетону, що використовуються для промислового будівництва. Діяльність компанії спрямована на технічне консультування та розвиток партнерських відносин у всьому світі; розробляючи наші продукти з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів, ми пропонуємо комплексні послуги з проектування, виробництва та встановлення обладнання.