Witech

 

Діяльність компанії Weiler Italia (торгова марка WiTech), яка ведеться в Італії та інших країнах з 1970 року, повністю спрямована на задоволення потреб будівельних компаній та підприємств, що виробляють вироби зі збірного залізобетону. WiTech спеціалізується на проектуванні та виробництві високотехнологічного обладнання для виробництва бетону та випуску збірних ЗБВ. Компанія здійснює весь комплекс робіт від розробки проекту в 3D до виробництва машин та технологічних ліній.

WiTech  контролює всі етапи монтажних та пуско-налагоджувальних робіт, забезпечує технічний супровід та післяпродажне обслуговування, а також здійснює постачання запасних частин та комплектуючих.

Широка гама пропонованого WiTech обладнання та досконалий облік індивідуальних особливостей у кожному конкретному випадку дозволяють задовольнити будь-яку вимогу замовника як у сфері виробництва бетону, так і виготовлення залізобетонних виробів.

Компанія WiTech упевнена в тому, що може дати відповідь на будь-який запит клієнта у вигляді оптимального рішення. Під час створення устаткування весь комплекс робіт – як у стадії проектування, і на стадії його виготовлення – виконується з максимальною якістю. Саме тому компанія постійно розробляє та впроваджує нові методи та ідеї для досягнення найкращих результатів.

Witech БЗУ та системи адресної подачі

Контакти…