Witech БЗУ та Системи адресної подачі

Бетонні заводи

Компанія Witech проектує та випускає бетонні заводи як для індустрії збірного залізобетону, так і для виробництва товарних бетонних сумішей. Бетонозаводи є наслідком накопиченого нами 40-річного досвіду на основі численних проектів, що враховують різноманітні індивідуальні вимоги наших замовників.

Компанією Witech випускаються бетонозмішувальні установки різних конструкцій – стаціонарні горизонтального та баштового типів, мобільні та швидкомонтовані.

Бетонозмішувальні установки WiTech мають різні переваги, включаючи металеві конструкції, оброблені гарячим цинкуванням, гідравлічні та пневматичні компоненти першосортної якості, високі точність дозування та надійність.

Типи заводів:

– горизонтальні БЗУ
– вертикальні БЗУ
– мобільні БЗУ без фундаменту

Системи адресної подачі бетону

Компанія WiTech займається проектуванням та реалізацією різних типів систем транспортування та адресної подачі бетону, відповідно до потреб клієнта та існуючої чи майбутньої установки.
Серед найпоширеніших систем транспортування бетону – бетоновозний кюбель, бетонороздавальна цебра та напівпортальний бетонороздавальник як проміжний пристрій.

БЕТОНОВОЗНИЙ КЮБЕЛЬ
Кюбель є найсучаснішою системою транспортування бетонної суміші від БСУ до точки розвантаження. Серед основних переваг кюбеля – висока швидкість переміщення бетонної суміші, оптимізація простору на виробничому майданчику, можливість автоматичної подачі на різні точки вивантаження та високий рівень надійності та незалежності від людського фактору.
Системи контролю, із задіянням радіосигналів, забезпечують повністю автоматичне керування кюбелем та забезпечені системами максимальної безпеки.
БЕТОНОРОЗДАВАЛЬНА БАДДЯ
Баддя використовується для транспортування бетонної суміші від БСУ до місця формування виробів за допомогою мостового крана. Баддя виготовлена ​​із сталі та оснащена двощелепним розвантажувальним затвором, який контролюється за допомогою пульта дистанційного керування.
ПІВПОРТАЛЬНИЙ БЕТОНОРОЗДАВАЛЬНИК
Напівпортальний бетонороздавальник використовується як проміжна ланка при транспортуванні бетонної суміші від БСУ до бетоноформувальної машини. При використанні даної системи бетон автоматично дозується бункерами бетоноутворювальної машини, у терміни, що відповідають вимогам виробничої установки.