ПРО КОМПАНІЮ

                 Компанія «Вєлтеко» понад п’ять років представляє на ринку України високотехнологічне обладнання для роботи з бетоном. Ми готові укомплектувати завод з виробництва бетону та ЗБВ виробів усім комплексом необхідного обладнання, і є офіційними представниками Європейських заводів виробників:

– Бетонних заводів та бетонозмішувальних вузлів;

– Систем адресної подачі бетону;

– Високотехнологічних ліній з випуску пустотних плит перекриття та інших переднапружених залізобетонних виробів методом безопалубного формування;

– Машин для виробництва виробів із залізобетону методом віброформування;

– Опалубних форм різної складності, вертикальних касетних установок.

Додатково, компанія «Вєлтеко», пропонує супутнє обладнання – від верстатів для виробництва простих армокаркасів до запасних частин та витратних матеріалів.

Широкий асортимент обладнання та ретельна робота над поставленим завданням кожного замовника та проекту дозволяють задовільнити будь-які потреби як у сфері виготовлення виробів, так і виробництві бетону.

Величезний досвід Європейських фахівців і колектив нашої компанії, що динамічно навчається, дозволяє нам справлятися з будь-якими технічними завданнями, починаючи від проведення шеф-монтажу обладнання, що продається нами, технічного обслуговування, контролю правильного використання обладнання персоналом в процесі експлуатації до проектування та комплексних рішень.

Контакти…